Chata Homôlka

Homolka image

Chata Homôlka

Chata Homôlka sa nachádza neďaleko obce Valaská Belá, v rekreačnej oblasti Homôlka, ležiacom na rozmedzí Strážovských vrchov a Bielych Karpát, neďaleko rázovitej obce Valaská Belá. Udržiavaná chata turistického charakteru slúži počas škôl v prírode len na detskú rekreáciu, žiadne akcie iných vekových skupín neprichádzajú do úvahy.

Personál chaty sa príkladne stará o čistotu chaty, výbornú stravu a spoločne s našimi animátormi vám budú počas celého pobytu k dispozícii. Areál zariadenia poskytuje dostatok priestoru na rôzne pohybové aktivity a hry v prírode, pričom o činnosti detí máte dokonalý prehľad.

Strava

Chutná domáca strava pripravovaná len z čerstvých surovín, je podávaná 5x denne. Nie je problém stravu prispôsobiť aj pre vegetariánov, celiatikov, či diabetikov...

Ubytovanie

Ubytovanie má 22 izieb bez sprchy, 27 izieb so sprchou, WC na všetkých poschodiach. Rozloženie izieb: 27/2, 19/3, 3/4 s možnosťou prísteliek. Kapacita chaty je 111 lôžok. K ďalšiemu vybaveniu patrí spoločenská miestnosť, Wi-Fi pripojenie na internet, vonkajší krb/ohnisko, bazén, ihrisko pre loptové hry a mnoho ďalšieho.
Kompletný rozpis izieb

Poloha

Vhodná poloha chaty umožňuje jej návštevníkom spraviť si výlety do mnohých známych a vyhľadávaných turistických lokalít na Slovensku, či už sú to rôzne hrady a zámky alebo termálne kúpaliská.

Možnosti výletov

Valaská Belá - výroba krištáľu9 km

Čičmany - ľudová architektúra 30 km

Trenčianske Teplice - známe kúpeľné mesto33 km

Bojnice - najväčšia a najkrajšia ZOO na Slovensku, Bojnický zámok, termálne kúpalisko36 km

Trenčín - Trenčiansky hrad43 km

Rajecká lesná - drevený betlehem45 km

Pozrite si video o chate Homôlka